پدافند غيرعامل ،بررسي فرصت ها و تهديدات :

وبينار پدافند غيرعامل در سازمان ثبت احوال کشور برگزار گرديد

در این جلسه مدیران کل پدافند غیرعامل و روسای ادارات ثبت احوال کشور حضور داشتند

کد خبر: 133918 تاریخ انتشار: 1399/03/21
نمایش: 105
اخبار
اين جلسه با حضور دکتر جلالي رئيس سازمان پدافند غير عامل و رييس سازمان ثبت احوال کشوربرگزار شد و تهديدات متصور در حوزه ثبت احوال مورد بررسي قرار گرفت
  به منظور بررسي فرصت ها و تهديدهاي موجود اعم از انساني، سايبري و فيزيکي در روز سه شنبه مورخ 99/03/20جلسه اي در محل سازمان ثبت احوال کشور با حضور دکتر جلالي رئيس سازمان پدافند غير عامل و رييس سازمان ثبت احوال کشوربرگزار شد، در اين جلسه روساي ادارات ثبت احوال و مديران کل پدافند غيرعامل استانها به صورت ويدئو کنفرانس  حضور داشتند.
 در اين جلسه سردار جلالي به بيان تهديدات متصور در حوزه ثبت احوال  پرداخت و تصريح کرد: با توجه به اينکه سازمان ثبت احوال کشور داراي خدمات و فعاليت‌هايي است که وابسته به زيرساخت‌هاي سايبري است، بنابراين بايد تهديدات متصور در زيرساخت اين حوزه شناسايي و مصون سازي ايجاد شود.
همچنين رييس سازمان ثبت احوال کشور در اين ديدار گزارشي از آخرين وضعيت پايگاه داده و اقدامات انجام شده در خصوص ايمن سازي و حفاظت از آن ها را بيان کرد.
محمدي مديرکل پدافند غيرعامل  و  مديرکل ثبت احوال استان بعنوان مخاطبين جلسه از چهارمحال و بختياري در اين وبينار حضور داشتند .

مولف: نوروزی

افزودن دیدگاه


اسلاید دوره آموزشی

تاب آوری چیست؟

مبحث 21

فرم خام گزارش نکوداشت هفته