برگزاري مانور سنجش ميزان آمادگي و پايداري سايت ها و تجهيزات ايستگاه هاي مخابراتي در مواقع بحران

برگزاري مانور سنجش ميزان آمادگي و پايداري سايت ها و تجهيزات ايستگاه هاي مخابراتي در مواقع بحران

کد خبر: 42851 تاریخ انتشار: 1398/08/14
نمایش: 154
اخبار
مانور پدافند غير عامل با موضوع سنجش ميزان آمادگي سايت ها و تجهيزات ارتباطات زيرساخت جهت بررسي وضعيت زيرساخت ها در بحران هاي ناشي از قطع برق و ارتباطات در زمان رخدادهاي طبيعي و غير طبيعي در تاريخ 98/08/12 برگزار شد.
مانور پدافند غير عامل با موضوع سنجش ميزان آمادگي سايت ها و تجهيزات ارتباطات زيرساخت جهت بررسي وضعيت زيرساخت ها  در بحران هاي ناشي از قطع برق و ارتباطات در زمان رخدادهاي طبيعي و غير طبيعي در تاريخ 98/08/12با حضور سردار رسولي رييس مرکز مطالعات راهبردي سازمان پدافند غيرعامل کشور، معاون امنيتي و سياسي استانداري، مدير شرکت ارتباطات زيرساخت استان، مديرکل پدافند غيرعامل ، مديرکل امنيتي و انتظامي،مدير فناوري اطلاعات و شبکه دولت و جمعي از کارشناسان ادارات مربوطه برگزار گرديد.
 
در ابتدا مدير شرکت ارتباطات و زيرساخت استان به تشريح ابعاد مانور پرداختند و سپس با قطع برق و ايجاد اخطار هاي مشخص در شبکه ميزان آمادگي سيستم هاي پشتيباني سايت ها و تجهيزات ، و همچنين زمان و چگونگي حضور کارشناسان و تيم هاي فني را بر اساس استانداردها مورد سنجش و ارزيابي قرار دادند.
 
در ادامه سردار رسولي ضمن تبريک هفته پدافند و تشکر از حسن انجام برنامه ها بر اهميت بالاي زيرساخت هاي سايبري تاکيد کردند و در اين زمينه نکاتي را بيان نمودند.
 
در انتهاي اين برنامه جناب آقاي مرداني معاون محترم سياسي و امنيتي استاندار بر لزوم توجه بيشتر دستگاه ها و همکاري آن ها با يکديگر در موضوعات پدافند سايبري تاکيد نمودند.

افزودن دیدگاه


اسلاید دوره آموزشی

تاب آوری چیست؟

مبحث 21

فرم خام گزارش نکوداشت هفته